Skocz do zawartości

Cesna wersja ARTF


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Model wygląda na ciekawy. Ciekaw jestem jak dobre jest wykonanie bo to zdjęcie na stronie nie wiele mówi :) Nie wiesz z czego model jest wykonany ? Nie oszukujmy się, ale w takich zestawach aparatura, regulator, serwa itp. nie są najlepszej jakości. Ten model kosztuje z nadajnikiem tyle, co dobry nadajnik. Niestety ale szybko może Ci zacząć funkcji brakować funkcji w nadajniku itp. Obciążenie powierzchni 28,1 g/dm2 to nie jest ani dużo, ale mało to też nie jest. Nie wiem czy ten model będzie się nadawał dla początkującego. Nigdy nie słyszałem o tym zestawie. Najlepiej było by kupić dobrą, komputerową aparaturę. I sprzęt dokupywać w miarę czasu. Jeśli wolisz jakiś tani zestaw to może się zastanowisz nad sky lady ? http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1073,skylady-elektroszybowiec-zestaw-rc

Słyszałem o tym modelu pochlebne opinie, widziałem i wiem że dobrze lata. Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji, możemy Ci najwyżej pomóc w jej podjęciu. :) Udanego zakupu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.