Jump to content

Cesna wersja ARTF


michcio88

Recommended Posts

Witaj

Model wygląda na ciekawy. Ciekaw jestem jak dobre jest wykonanie bo to zdjęcie na stronie nie wiele mówi :) Nie wiesz z czego model jest wykonany ? Nie oszukujmy się, ale w takich zestawach aparatura, regulator, serwa itp. nie są najlepszej jakości. Ten model kosztuje z nadajnikiem tyle, co dobry nadajnik. Niestety ale szybko może Ci zacząć funkcji brakować funkcji w nadajniku itp. Obciążenie powierzchni 28,1 g/dm2 to nie jest ani dużo, ale mało to też nie jest. Nie wiem czy ten model będzie się nadawał dla początkującego. Nigdy nie słyszałem o tym zestawie. Najlepiej było by kupić dobrą, komputerową aparaturę. I sprzęt dokupywać w miarę czasu. Jeśli wolisz jakiś tani zestaw to może się zastanowisz nad sky lady ? http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1073,skylady-elektroszybowiec-zestaw-rc

Słyszałem o tym modelu pochlebne opinie, widziałem i wiem że dobrze lata. Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji, możemy Ci najwyżej pomóc w jej podjęciu. :) Udanego zakupu !

Link to comment
Share on other sites

A ja proponuje zrobic klubowa cessne 182 :) balsiak, pozadna lekka konstrukcja, wyposarzenie chinskie. Cenowo wyjdziesz podobnie jak w tym zestawie ale model zrobisz sam :)

 

PS. Wstaw avatar, na forum mamy zwyczaj patrzenia na osobe z ktora sie dyskutuje.

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.