Jump to content

Weekend w chmurach 2 w Borsku


mattai
 Share

Recommended Posts

Witajcie drodzy koledzy modelarze.

 

W najbliższy weekend 14-16 czerwca 2013 r. w Borsku organizuję imprezę paralotniową niesłyszących pn. "Weekend w chmurach 2" i w programie ująłem możliwość prezentacji modeli latających RC sterowanych radiem. Będzie to w sobotę i będą tylko dwie osoby w tym temacie, a modeli raptem kilka.

 

Każda okazja jest dobra, aby się spotkać i polatać. Prawda?

 

Pogoda będzie wy-ma-rzo-na.

 

Uczestników "Weekendu w chmurach 2" będzie 10-15 osób - czyli Ci, którzy będą latać w tandemie na paralotni. Pozostali, wolontariusze i goście - w sumie może być do ok. 30 osób. To jest mała kameralna impreza klubowa, którą organizuję społecznie, by niesłyszący członkowie mogli spełnić swoje marzenia o lataniu (większość osób jest niesłysząca, ale bez strachu, są wśród nas osoby z którymi można się dogadać).

 

W czasie imprezy będzie:

 • konkurs o puchar Prezydenta Miasta Wejherowa w stawianiu skrzydła metodą "alpejską" (3 próby i jak najdłużej utrzymać skrzydło)
 • prezentacja paralotni, uprzęży, paralotni z napędem i loty pokazowe (dzięki uprzejmości kolegów paralotniarzy)
 • prezentacja wiatrakowca BrakoGyro dzięki uprzejmości Darka Jankowskiego i możliwy lot pokazowy
 • prezentacja modeli latających RC sterowanych radiem
 • lot w tandemie z instruktorem
 • ognisko integracyjne do rana

I tutaj pragnę serdecznie Was zaprosić, jeśli ktoś ma wolną sobotę, mieszka niedaleko Borska i jakiś model latający - nieważne jaki - ważne abyśmy mogli zobaczyć od kuchni modelarstwo RC, po prostu poznać bliżej tą "działkę", która w społeczeństwie niesłyszących jest praktycznie nieznana.

 

Model latającego helika zaprezentuje niesłyszący kolega, który wpadł w modelarskie hobby. Uczy się cały czas i rozwala model ciągle wydając na niego sporo pieniędzy. Znacie ten ból :) Ja nie znam się na sprawach modelarskich, ale mam trzykanałowego helika z biedronki i też zaprezentuję. Od czegoś trzeba zacząć :D

 

Więc jeśli ktoś ma blisko do Borska - to zapraszamy serdecznie! Jesteśmy otwarci i przyjaźni wobec wszystkich.

 

Strona imprezy http://ksnmewa.pl/weekend2/

Relacja z zeszłorocznej imprezy: http://ksnmewa.pl/we...ndu-w-chmurach/

Telefon do słyszącego współorganizatora: 608075913

Będzie można coś zjeść, a nawet przenocować do niedzieli (zadzwońcie!)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Zdaję sobie sprawę, że napisałem do Was za późno i bardzo za to przepraszam, biję się w piersi, jakoś wcześniej na to nie wpadłem aby tutaj napisać. Ale nie szkodzi, obiecuję że na "Weekend w chmurach 3" napiszę dużo dużo wczesniej i gorąco wierzę, że nawiążemy współpracę na szerszą skalę.

 

Do zobaczenia pod chmurami!

 

weekend2.jpeg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Aby nie być gołosłownym, impreza była wyjątkowo udana. Z całego serca dziękuję modelarzom, którzy poświęcili nam swój cenny czas i przyjechali na imprezę ze swoim sprzętem - Darkowi d.a.r.o. oraz Krzyśkowi Krzysiek67.

 

Galerię zdjęć z tegorocznej imprezy można obejrzec na fanpage'u klubu MEWA http://www.fb.com/ksnmewa

 

A także załączam artykuł z gazety opisujący imprezę. Zapraszam do czytania http://pzg.org.pl/rokdownloads/SC/SC_II_2013_web.pdf

Link to comment
Share on other sites

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.