Skocz do zawartości

Szybkie zakupy.??w "LUKA RC"


Loczek1392
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz szybko kupić..?.Polecam sklep LUKA RC, jest też na allegro.Zadzwoniłem do gościa we czwartek że chcę kupić model Decathlona za 469zł plus pobranie by było szybciej,gość mówi że wyśle go następnego dnia tj.piątek.Na wiadomości e-mail nie odpowiada i telefonu też nie odbiera.W końcu wieczorem pisze eskę że paczkę prawdopodobnie wyśle w poniedziałek.Ogarną mnie szał,chciałem szybko a tu nie wiadomo kiedy dotrze.Więc piszę do gościa że już go nie chcę by nie wysyłał to postraszył mnie swoim regulaminem że ma pięć dni roboczych na wysyłkę i że wysyła w poniedziałek.Nie kupiłem na allegro ani też na stronie sklepowej tylko przez telefon więc regulamin chyba nie dla mnie.W poniedziałek poprosiłem go o podanie numeru przesyłki do śledzenia paczki,pisze że wysłał czego nie otrzymałem.Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach powinno się dbać o klienta,prosisz o szybko,po czasie słyszysz że jak będę miał czas.No przepraszam ale takie podejście do klienta...???!!!!.Jeszcze na swojej stronie pisze że towar wysyłają dwa razy dziennie,ciekawe jak to w praktyce wygląda bo po swoim zamówieniu widzę że w tygodniu ciężko się im ogarnąć.We wtorek zadzwoniłem do NASTIKA i taki sam model w środę już był u mnie.To jest podejście do klienta czego brakuje LUKA RC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.