Jump to content

Elektronika RWD-5 by SkaZoo


UnnAmmEdd
 Share

Recommended Posts

Jako pierwszy model buduje RWD-5 skazoo. Mam prośbę dotyczącą doboru elektroniki.

Wybrałem aparaturę Turnigy x9 po przeczytaniu wiele pozytywnych opinii. http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8992__Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_w_Module_8ch_Receiver_Mode_2_v2_Firmware_.html

 

Nie wiem natomiast jaki dobrać silnik i jaki regulator do niego. Prosiłbym również o dobranie jakiegoś pakietu a wraz z nim ładowarki. I czy serwa z różnych firm bardzo się różnią, czy mogę kupić pierwsze lepsze za 10zł. Całość planuje kupić w HK. Istnieje duża szansa, że przesyłka może zostać zagubiona, oraz czy koszta wraz z cłem nie będą większe, niż gdybym kupił rzeczy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałem oferty na HK i mam kilka pytań:

1: Wybrałem se pakiet http://www.hobbyking...h_3S1P_20C.html i czy ładowarka http://www.hobbyking...rger_2S_3S.html będzie dobra? Jakimi parametrami mam się kierować?

2. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry silnik elektryczny? Czytałem, że wszyscy używają silników towerpro, ale na tej stronie żadnego nie ma.

Co powiecie o tym http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19035__Turnigy_Park450_Brushless_Outrunner_1050kv.html

Link to comment
Share on other sites

Przy tej ładowarce i tym akumulatorze to będziesz czekał wieki aż się naładuje.

Generalnie mie mogę pojąć dlaczego do tego modelu ludzie pakują takie akumulatory, Mój latał z aku 1000mAh 3S, silnik to jakiś mały dzwonek (na pewno wiele słabszy od tego, który znalazłeś i do kompletu regulator 18A. Ten model nie potrzebuje super napędu. Pierwsze loty robiłem na silniku szczotkowym Premax 400 z przekładnią i też dawało rady.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.