bigkris Posted December 31, 2007 Posted December 31, 2007 Witam wszystkich. mam na imie Krzysiek, mieszkam koło Krzeszowic pod Krakowem. Modelarstwem interesuje sie od malego. Obecnie planuje kupic jakis model poniewaz poprzedni ulegl zniszczeniu. Ps. co do avatara bedzie w najblizszych dniach. Ps2. co do mojej pisowni(polskie znaki) nie uzywam ich i nie pytajcie dlaczego
lukas Posted December 31, 2007 Posted December 31, 2007 Witam.Rownież mieszkam w krzeszowicach (dokładnie 2 km od nich) :mrgreen:
bigkris Posted January 2, 2008 Author Posted January 2, 2008 gdzie mieszkasz dokladnie? i gdzie latasz? a najwazniejsze czym
lukas Posted January 2, 2008 Posted January 2, 2008 Mieszkam w siedlcu a latam troche szybowcem a teraz buduje wicherka 10.A Ty dokładnie gdzie mieszkasz i czym latasz???
bigkris Posted January 2, 2008 Author Posted January 2, 2008 Latam na lotkisko motolotniowym w Nowej Górze. latalem trenerkiem spalinowym, ale obecnie jest rozbity. zabieram sie za jakis model, tylko brak mi czasu
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.