Jump to content

Witam


bigkris

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich.

mam na imie Krzysiek, mieszkam koło Krzeszowic pod Krakowem. Modelarstwem interesuje sie od malego. Obecnie planuje kupic jakis model poniewaz poprzedni ulegl zniszczeniu.

 

Ps. co do avatara bedzie w najblizszych dniach.

Ps2. co do mojej pisowni(polskie znaki) nie uzywam ich i nie pytajcie dlaczego :)

Posted

Mieszkam w siedlcu a latam troche szybowcem a teraz buduje wicherka 10.A Ty dokładnie gdzie mieszkasz i czym latasz???

Posted

Latam na lotkisko motolotniowym w Nowej Górze. latalem trenerkiem spalinowym, ale obecnie jest rozbity. zabieram sie za jakis model, tylko brak mi czasu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.