Skocz do zawartości

Napęd do sky lady;)


Rekrut:)

Rekomendowane odpowiedzi

Przekładnia to twój wybór. Ale chyba łatwiej montować śmigło;) Ja mam permaxa 400 (5x4,5 śmigło) z nakładanym śmigłem prosto na ośkę i latać powinien. (nie latałem, ostałem go, ale latać latał, widać że używany trochę). A rozmiar w sklepach zalecają do tego silnika: 5x4.5 , 8x4.3 , 9x4.7 :mrgreen: No i z tych przedziałów powinny być dobre. Mniejsze śmigło szybszy, gorszy ciąg. Średnie to będzie idealnie (ja bym ci zalecił to 8x4,3). A to wieksze będzie ci model wolno latał. Tak przynajmniej wynika z tego co ja wiem :lol: (żeby nie bylo na mnie jak coś źle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło 8x4.3 jest za duże do tego silnika. Bez przekładni ten silnik powinien kręcić śmigłem 6x4 lub 6x5. Mogłoby też być 7x3.5. Weź pod uwagę, że Multiplex podaje na swojej stronie (co ewidentnie przeczy danym z modele.sklep) max. prąd (1 minutowy) dla tego silnika 12A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzisiaj dopiero doszły mi części do sky lady...(silnik,akku) :lol: .Podłącze wszystko troszkę porobię i jak pogoda będzie łaskawa to jutro będzie latanko :rotfl: .Ze wstępnego podłączenia akku do silnika to ma bardzo dobry ciąg...o wiele większy niż oryginalny w tym modelu :jupi: :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.