Skocz do zawartości

Pierwsza konstrukcja z balsy


vava
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przewinęło mi się przez ręce już 2-3 modele z depronu, ale ten materiał zaczyna mnie już nudzić. Teraz chciałbym postawić na jakąś balsową konstrukcję. Moglibyście polecić modele od których warto zacząć przygodę z tym materiałem? Marzy mi się makieta szybowca, ale nie wiem czy doświadczenie pozwoli. ;P

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makieta szybowca raczej odpada. Musisz najpierw poznać materiał jakim jest balsa a to najlepiej na jakiejś prostej konstrukcji. Trudno Ci coś doradzić tym bardziej że nawet nie wiadomo ile masz lat ( a to jednak ma znaczenie w kwestii samozaparcia do pracy) i nie wiadomo jakie te modele z depronu zbudowałeś. Zacznij od prostych modeli ze skrzynkowymi kadłubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Moglibyście polecić modele od których warto zacząć przygodę z tym materiałem? Marzy mi się makieta szybowca, ale nie wiem czy doświadczenie pozwoli. ;P

 

Paweł

 

Czesc!

 

Zajrzyj na strone --> http://mirekmodelarzlublin.pl.tl/ Masz tam opisy roznych modeli konstrukcyjnych, ktorych kit'y mozesz rowniez nabyc w dobrej cenie. Nie mam doswiadczenia, ale w wolnych chwilach buduje moj pierwszy model... wlasnie konstrukcyjny. Moge Ci polecic rozmowe z wlascicielem tej strony, Pan Mirek to czlowiek, ktory pomoze... i zyczliwie, spokojnie wyjasni kazda kwestie, o ktora zapytasz.

 

Pozdrawiam. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.