Skocz do zawartości

AliExpress


Gość Wayne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy na forum znajduje się ktoś, kto kupuje artykuły modelarskie w AliExpress, bądź w podobnym sklepie ?

Interesuje mnie fakt oryginalności.

Zapraszam na PW.

 

Wysyłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń pytanie może.

 

Znalazłem aparaturę ze Spektruma w bardzo atrakcyjnej cenie. I to nie jedna pozycja. Tylko nie wiem, czy za takie pieniądze to może być oryginalne... Szkoda wydawać kilka stów na coś co okaże się podróbą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zaintereowanych zapytałem o oryginalność :D

 

Oto odpowiedź: This was DX6I Transmitter , similar product ,we have mode 2 , Your product is ready ,buy it now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem "kontakt" z taką apką z tego miejsca (chociaż nie wiem czy od tego samego sprzedawcy). Działała bez zarzutu przez ok 1.5 - 2 lata. Później przejął ją inny modelarz i nie znam jej dalszych losów.

 

W każdym razie przez ten czas gdy miałem z nią kontakt - złego słowa nie można było powiedzieć.

 

Podejrzewam że sytuacja podobna jak z odbiornikami tej firmy - ciężko odróżnić oryginał od kopii.

 

Z drugiej strony w końcu chodzi o nasze (i nie tylko nasze) bezpieczeństwo, więc apki/odbiornki podobne, ale czy niezawodność również na podobnym poziomie? .. nie wiem :)

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.