Skocz do zawartości

Powitać :)


Wujas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Witam wszystkich pasjonatów podniebnego latania :) jestem Marcin, lat 27 i pochodzę z Żyrardowa. Kiedyś jak się było młodszym chodziłem do szkółki modelarskiej przez jakiś czas ale nie było to nic takiego co mogłoby mnie tak zainteresować bardziej.. ale.. coś tam się działo. Spodobało mi się modelarstwo RC.. a wszystko zaczęło się praktycznie od zawodów modelarskich które miały miejsce w Żyrardowie ale były to tylko samoloty. Zdobyte trochę informacji ale i tak padło na Heli.. po całym tym zamieszaniu że tak powiem nabyłem Heli KDS 450 Quiet, trochę latania, więcej kretów na początku itp, nie idzie mi to latanie jakoś super, iż cały czas raczkuję w temacie. Teraz do kolekcji przybył Trenerek Jamara - górnopłat. Trzeba się uczyć wszystkiego, latania, składania, ustawiania.. ale przydałoby się więcej latania ;) Myślę że uda wszystko kiedyś opanować w miarę sprawnie a i zdobyte od Was doświadczenia napewno dużo w tym pomogą :)

 

Więcej przyjemności z latania niż klejenia i składania Wam życzę ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.