Skocz do zawartości

Cześć


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem początkującym modelarzem z Bełchatowa. Jak narazie swoją przygodę z modelami rc zacząłem od Pioneera 1400:D Radio to Aurora9 z odbiornikiem Optima7. Chciałem od razu kupić jakieś lepsze radio żeby za rok nie wydawać ponownie pieniedzy... Naukę latania rozpocząłem od symulatora PhenixRC. Myśle ze ten symulator jest dobrze rozbudowany i podłączając laptopa pod tv 40 cali naprawde fajnie można spędzać wolne chwile. Odnosńie latania to mam już za soba kilkanaście lotów motoszybowcem Pioneer. Jak do tej pory model wygląda prawie jak nowy gdyż udało mi sie jak do tej pory nie zaliczyć tzw. kreta. Niebawem planuje spróbować podejść pod P 47 z zestawu Baby Warbirds. Model nabyłem już jakiś czas temu na licytacji i czeka na pierwsze loty. Ja jednak wolałem powstrzymać się przed lotami takim modelem nie mając doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.