CirixX Posted July 23, 2013 Posted July 23, 2013 Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu pierwszego modelu motoszybowca, liczę na Waszą pomoc . Przy okazji, zapraszam na lotnisko w Kruszynie
Recommended Posts