Skocz do zawartości

nawiązanie kontaktów z modelarzami ze Sląska.


Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ:

1) mam mało czasu na hobby, bo mimo 60-ciu lat bardzo dużo czasu poświęcam pracy zawodowej,

2) samodzielnie zbudowałem model samolotu ok. 40-tu lat temu, czyli jestem nowicjuszem,

3) bardziej lubię latać jak składać modele,

 

poszukuję do współpracy doświadczonych modelarzy którzy lubią i potrafią kompletnie zmontować modele z zestawów typu KIT.

Rozpiętości do 2,50 metrów. Napęd spalinowy. Sterowanie RC.

Najlepiej z Bytomia lub okolic.

Karol Siwy. Telefon: 032 388 99 30. E-Mail: karol@siwy.pl.

=========================================

Zestawy ARF są wprawdzie o wiele łatwiejsze do składania, ale najbardziej podobają mi się modele, które akurat są dostępne wyłącznie jako KIT-y np. KLEMM, SPACEWALKER, FIESELER STORCH, PIPER ARROW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

W Bytomiu aktualnie funkcjonuje jedna modelarnia, znajduje sie w Domu Kultury na Karbiu, naprzeciw kościoła. Prowadzi ją mój serdeczny przyjaciel P.Aleksander Zielony.

Kiedyś latał RC, teraz zajmuje się od lat plastikami i w tym środowisku jest bardziej znany.

Mam zamiar go nawrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.