Skocz do zawartości

Hosting- który wybrać?


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka stron na hostingu AZ.pl. Jakość usług świadczona przez tą firmę jest po prostu żałosna. Swoje konto przenoszone miałem 3 razy na coraz to inne serwery. Dzis rano wszedłem na swoje forum a tam info o uszkodzonych tabelach phpbb3. Wg. opisów błąd ze strony hostingu ewidentny. Po ostatnich przenosinach błędów jest coraz więcej. Korespondencja mail z nimi to kilkanaście stron A4. Nie mam już nerwów do nich i postanowiłem przenieść wszystkie strony na hosting świadczony przez innego usługodawcę. Wystarczy mi serwer współdzielony a nie dedykowany.

Poszukałem trochę w sieci i poczytałem trochę o innych hostingach. Zaciekawił mnie ten https://www.1and1.pl/linux-hosting?__lf=Cancel&linkId=hd.mainnav.hosting w wersji standard. Wygląda na to że spełnia moje oczekiwania. Może macie jakieś lepsze propozycje lub doświadczenia z 1&1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki za podpowiedzi, szukam takiego żebym nie miał kłopotów bo z tym AZ to już mnie szlag trafia. Udało mi się naprawić bazę danych na moim forum i już działa , support w AZ w niedzielę nie działa. Z czystym sumieniem AZ-tu nie polecam.

Za azet płacę 270zł rocznie, szukam hpstingu w podobnej cenie bo zależy mi na transferze bez limitu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zapomnieć o problemach z serwerem, polecam netlook.pl - dobry support i wysoka jakość. Jeżeli mocniejszej maszyny potrzebujesz, VPS w vipower.pl jest ok. Przeszedłem kilkadziesiąt hostingów i te są wg mnie najbardziej godne polecenia.

 

Na linuxcom.pl miałem dość dużo padów, nawet kilka w miesiącu. Może się poprawili, ale kiedyś nie było dobrze.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Noker polecam linuxpl.com . Bardzo łatwy kontakt z operatorami, dogrywają rozszerzenia do Apache'a jeśli się ładnie poprosi :) Wcześniej również miałem strony w az.pl i co jak co ale to była masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.