Skocz do zawartości

Tani pakiet LI-PO 3S


Rekrut:)

Rekomendowane odpowiedzi

hehe :D wiem już wiem :D mam małe problemy z wpisaniem tego wszystkiego bo np co to jest zip i gdzie dac np 34-324 kod??A i najważniejsze jak sie tam płaci??Można przelewem bankowym zagranicznym??(chyba sie da bo cos tam pisali w tym poście)

P.S widze że ten sklep ma w Polsce powodzenie i fanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam zwykła kartę bankomatową w pekao srebrny coś tam...więc w banku nie da rady zapłacić?.Czytałem te posty co piszecie o tych sklepach ale nie wiem dalej co i jak...bardzo chętnie komuś przeleje kase żeby mi zakupił pakiet...A ta przesylke to jak juz kupie cos??

Tak ma wyglądać ten formularz??(imie itp jest inne chodzi mi o poprawnosc we wpisywaniu)

http://img142.imageshack.us/my.php?image=beztytuucl3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to se jakoś to sam załatwię.Pytanie do boxtera12:

Patrzyłeś na ten mój link z tym jak mam to wypełnione??Dobrze jest??Jeśli masz czas i ochote to weź to moje zdjęcie i po polsku w pincie mi podaj co gdzie jak wpisać :) jeśli chcesz oczywiście ja będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.