Skocz do zawartości

Serwa redox


tomekst16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem na allegro nowe serwa 9g z redoxa.

Ku mojemu zdziwienia mają zaskakująco silny moment bo przy 4.8v ponad 2.5kg!

 

Miał ktoś styczność z tymi serwami?

Nie zużywają się szybko tryby (nic nie pisze o jakiś wzmocnionych zębatkach a 2.5kg na zwykłe trybiki trochę dużo mi się wydaje)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3437367113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jakaś chińszczyzna z naklejką redoxa.

 

Zaraz ktoś napisze, co to faktycznie jest za serwo.

 

PS

Lipole mają fatalnej jakości.

 

E tam, lipole akurat mają najtańsze na rynku jeśli chodzi o Polskie sklepy, co do jakości .... na pewno są ciężkie i to tak z 25% od innych lipoli tych samych parametrów, w dodatku pakiety o mniejszych pojemnościach (np. 500 mAh) mają tak grube przewody jakich nigdy nawet nie widziałem nawet przy pakietach 4s o dużej wydajności prądowej - tutaj po prostu jakiś debil tak wymyślił, no inaczej tego nazwać nie można ... no i tutaj ta waga. Ale sprawdzały się dobrze, nie puchły itp. więc ujdą mimo tych wad.

 

Co do serw - nie ryzykowałbym, wziąłbym sprawdzone HXT 900 lub SG 90, 5 zł więcej ale na pewno się sprawdzą, przy takich serwach jak te to zazwyczaj jest loteria ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S90 Redoxa- dokręcenie dźwigni śrubką spowodowało wyrwanie malutkiej nadlewki z plastikowej ośki serwa, w drugim to samo i w trzecim też. Zastosowanie śrubek od HXT900 rozwiązało problem zupełnie. Centrowanie, powiedzmy w normie ale nie są jakoś super precyzyjne. Ostatnio rozwaliłem model a podejrzenie padło właśnie na serwo Redoxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis redoxy przeżyły kilka dość twardych upadków i jak na razie nic im nie dolega ale to jest pewnie tak, że kilka sztuk chodzi dobrze a reszta nie bardzo...no i pewnie do czasu. Na szczęście pracują w modelu do nauki a nie w t-crafcie, którego buduję i w nim raczej na pewno wstawie hiteca lub cos na podobnym co najmniej poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.