Jump to content

optima7 + hitec optic 6 nie działa


MarcinS

Recommended Posts

witam

zakupiłem zestaw optima 7 +hitec optic 6 i mam problem

podobno sprzęt byl zbindowany przed wysyłką do mnie natomiast po podłączniu do modela nie dzialal. Przystąpiłem do bindowania. Niestety po podłączeniu pakietu zasilającego do optimy nie ma reakcji, podłączałem w prawidłowy sposób jak w instrukcji.

Podłączałem równierz przez regulator- pakiet. równierz zero reakcji. Na filmach na yt widac wyraznie ze po podłaczeniu mryga dioda, u mnie tego nie ma, co moze byc przyczyna?

Link to comment
Share on other sites

empirycznie do tego podszedłem, po podlączniu regulatora do wejscia data pojawia sie dioda. po podlaczaniu wczesniej do pinów od kanałów zero życia

 

tak, 2 gorne piny sa zwarte

Link to comment
Share on other sites

Brzmi trochę tak jakby złączka SPC była źle włożona, albo tak, jakbyś wkładał odwrotnie wtyczkę z zasilaniem. Rozumiem, że + podłączasz do środkowego pin'u, a - do tego na dole?

Link to comment
Share on other sites

To nie ma nic do rzeczy. Odbiornik prawie w ogóle nie daje znaków życia, a właściwie odbiornik z każdym softem można zbindować z modułem z każdym softem (tryb normal).

Marcin, spróbuj podpiąć zasilanie do SPC, tylko uważaj, żeby - był na dole, a + w środku.

Link to comment
Share on other sites

oddałem elektronikowi, okazało sie ze osoba od której kupiłem miała akwarium w domu :P zawilgotnialo a przez upały wyparowało zostawiajac osad który robil zwarcie. niestety odbiornik zachwouje sie jak by dalej zwierał, dało sie zbindowac ale przy poruszeniu gwałtowniejszym szaleje wichrując serwa :/

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.