Skocz do zawartości

optima7 + hitec optic 6 nie działa


MarcinS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zakupiłem zestaw optima 7 +hitec optic 6 i mam problem

podobno sprzęt byl zbindowany przed wysyłką do mnie natomiast po podłączniu do modela nie dzialal. Przystąpiłem do bindowania. Niestety po podłączeniu pakietu zasilającego do optimy nie ma reakcji, podłączałem w prawidłowy sposób jak w instrukcji.

Podłączałem równierz przez regulator- pakiet. równierz zero reakcji. Na filmach na yt widac wyraznie ze po podłaczeniu mryga dioda, u mnie tego nie ma, co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic do rzeczy. Odbiornik prawie w ogóle nie daje znaków życia, a właściwie odbiornik z każdym softem można zbindować z modułem z każdym softem (tryb normal).

Marcin, spróbuj podpiąć zasilanie do SPC, tylko uważaj, żeby - był na dole, a + w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem elektronikowi, okazało sie ze osoba od której kupiłem miała akwarium w domu :P zawilgotnialo a przez upały wyparowało zostawiajac osad który robil zwarcie. niestety odbiornik zachwouje sie jak by dalej zwierał, dało sie zbindowac ale przy poruszeniu gwałtowniejszym szaleje wichrując serwa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.