Skocz do zawartości

Edge 540T depron


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawic swój pierwszy depronowy modelik 3D Edek 540T

Troche danych:

 

rozp 110cm

dł 110cm

waga około 400g

silnik e max 2822

smigło GWS 9x5

aku hex tronic 600mah 20C

filmik z lotu troche duzo zajmuje ,ale jakosciowo jest super http://pl.youtube.com/watch?v=3hJqR5ksJGg

Skrzydła wykonane z depronu 3mm z płaskownikiem balsowym. Kadłub depron 3 mm ustezenie depron 6mm. Całosc powstała w ciagu 4 dni ;)

Zdjecia

 

cc1e16de0769e971.jpg

9be93c3380084d35.jpg

c22a31c432bad2cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

moge coś powiedzieć odnośnie latania w twoim stylu

więc niepotrzebnie się kręcisz w kółko patrząc na model (troche wygląda to jak on by był na uwięzi).

Możesz przecież stanąć 5m dalej i latać przed sobą to jest o wiele wygodniejsze ponieważ możesz nawet usiąść na ziemi lub na krześle jakimś :roll:

 

 

ps niemówie że odrazu masz robić co napisze tylko mówie ci może przemyślisz sprawe

ps2 spróbuj tak polatać i się wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ty mówisz to całkiem inna sprawa mi chodzi o to zeby zaciesniac kręgi na plecach, zeby model był jak nablizej i przypominało to troche taniec z nim :D tak jak to robi ten Pan z filmiku nizej :faja: No i pewnie ,ze moge stanąc dalej tylko to bedzie latanie na innym pozimie wez postaraj sie zrobic kilka ciasnych kręgów na plecach wokół siebie a zrozumiesz przesłanie :D Może Ty tak robisz bo inaczej Ci nie wychodzi też kiedys robiłem tak jak Ty ,ale wszystko sie z czasem nudzi.Tak samo mozna powiedziec dlaczego ktos robi beczki w zawisie jak mozna tylko powiesic model i zostawic bez ruchu.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=x3C4e5DVPps tu jest podobnie tylko w zawisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ktos robi beczki w zawisie jak mozna tylko powiesic model i zostawic bez ruchu.

 

A probowales robic cos takiego? Umiesz robic zawis i torque roll?? Ktore jest wedlug Ciebie latwiejsze?

 

 

Co do takiego latania to jest to wielokrotnie glupota po prostu. Tego typu latanie jest dosc niebezpieczne- niby to tylko lekki model, ale mimo wszystko moze cos Tobie zrobic. A potem pisza, ze cos sie komus stalo i ze modele sa niebezpieczne (pamietam, ze czytalem o wypadku modelu smiglowca ktory zabil mala dziewczynke- pilot latal smiglowcem otoczony tlumem i w koncu cos sie stalo, a Twoje latanie niczym sie od tego nie rozni!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiales kolega wyzej pisal zeby sie nie krecic z modele tylko odleciec dalej i to jest wg mnie uproszczenie sprawy tak jak np sam zawis bez torque rolli. Co do zawisu tak potrafie zrobic http://pl.youtube.com/watch?v=TDRRfoHC98c

 

A właśnie ,że się rózni czy widziałes w poblizu mojego modelu tlum zobacz o ile jest oddalony kamerzysta mimo tego ze to depron Wrzuc na luz ja byłem pilotem i ja bralem ryzyko na siebie poza tym po 10 latach latania kontroluje model na tyle że w siebie nie trafie nawet jezeli bym dostał zakłocenia to model jest na tyle wolny,że bez problemów moge zrobic unik i jest jeszcze cos takiego jak manetka obrotów którą w razie w moge zamknac i 400g depronu z drobiazgami nie wywali krateru w ziemi :D Zobacz swiatowe sławy takie jak Sebastiano Silvestri przykład EXFC 2007 w trakcie zawisu 3m katana mało nie trafiła goscia stojącego koło pilota i gdyby sie kierowac tym co mówisz to ludzie musieli by siedziec w domach i nie wychodzic na miasto bo jest ryzyko ,że czyms dostaną szczeże mówią usmiałem sie z tego co napisaleś

 

rabbitlkr modelem można krecic cały program 3D.Jest to protytyp zrobiony na szybko ,ale udało mi się osiągnąc to co sobie postanowiłem tzn model który w zylecie nie ucieka w zadna stronę bez problemu mozna wyjsc w pion z rezerwą na sterze.Jedyne co musze poprawic to skrzdła a dokładnie zmniejszyc cieciwe na kocówce i powiekszyc lotke żeby był bardziej agresywne .Jak tylko zrobie nową wersje postaram sie o plan w PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam takiego niesamowitego widziałes na tych Płytach DVD cały czas klepanie harrier rolli torque rolli wind harrierów przeciez to nie jest jakis kosmos ludzie bez przesady.Gwarantuje ,że w Racku zobaczysz to samo tylko mniejszymi modelami i bez robienia show typu podkład muzyczny i smoke system.Zresztą na kazdym lotnisku sie znajdzie kilka osób które lataja na takim poziomie.Jezeli uparcie dązysz do celu duzo latasz to dojdziesz do tego.

 

Dajecie sie wpuszczac w maliny ktos zrobi wielkie show pusci troche dymu odpowiednio zareklamuje i karmicie sie tym tragedia po prostu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.