Guest Anonymous Posted January 11, 2008 Posted January 11, 2008 Witam Następne maleństwo wam pokaże jakim jest nasze dziecię S-1 Swift Rozpiętość 2,64 m Profil RG 15 Waga 3 kg
malinn Posted January 11, 2008 Posted January 11, 2008 Cud miód maszyna. Oj ja ja bym chciał pośmigać czymś takim na rg 15.
baczek Posted January 11, 2008 Posted January 11, 2008 nieznam sie na szybolach ale ten model jest piękny też bym takim pośmigał ;D
MarekJ Posted January 12, 2008 Posted January 12, 2008 Przy tej rozpiętości jest trochę ciężkawy. Ale przy dobrych warunkach na zboczu będzie pięknie śmigał, i takie jest zapewne jego przeznaczenie. Na zdjęciu prezentuje się bardzo ładnie. Pewnie będzie okazja obejrzeć go i "pomacać" na najbliższym Żarze.
Guest Anonymous Posted January 13, 2008 Posted January 13, 2008 Wiatm szkoda że Marku nie pomacałeś sobie Swifta jak byliśmy na Bezmiechowej 2006 gdzie lataliśmy razem. A tak na marginesie to na Żar się napewno wybieramy więc pewnie się zobaczymy.
MarekJ Posted January 13, 2008 Posted January 13, 2008 Ja też załuję, ale było tłoczno i tyle się działo, że nie wszystko obejrzałem dokładnie i nie z każdym pogadałem dłużej. W tym roku to z pewnościa nadrobię. Mam nadzieję, że w Bezmiechowej również będziesz. Będzie okazja na dłuższą pogawędkę.
Guest Anonymous Posted January 30, 2008 Posted January 30, 2008 Tak się zastanawiam z kąd się biorą tak zrużnicowane ceny tego swifta http://mixmodel.esco.pl/product_info.php?products_id=893 http://modelpartner.ig.pl/indeks.html
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.