Leo Posted August 20, 2013 Posted August 20, 2013 Witajcie, mam na imię Stefan i modelarstwem rc zajmuję się od roku. Uwielbiam szybowce i motoszybowce i jest to moja główna specjalizacja w modelarstwie rc
Recommended Posts