Skocz do zawartości

OPtic 6 przeróbka na 2,4 jaki moduł wybrać ?


Artur z kołobrzegu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , pragnę prosto przerobić swojego optica 6 na 2,4 zastanawiam się jaki moduł wybrać.

Proszę kolegów o poradę , mój optic ma z tyłu wymienny moduł więc chyba nie będzie problemu.

 

Najbardziej pasuje mi moduł z telemetrią w formie gotowej skrzynki żeby nie rozbierać za dużo i zachować estetykę

coś jak ten :

http://www.ef3m.pl/1883,modul-nadawczy-frsky-dht-u-z-wyswietlaczem-lcd-telemetria-2-4ghz-accst.html

 

Tylko teraz pytanie brzmi który moduł wybrać ?? może innej firmy ? Zależy mi na jaknajwiększym pewnym zasięgu i telemetrii .

Trochę chcę dobrać sprzęt pod kątem latania FPv

 

tutaj rodzą się moje wątpliwości dlatego zwracam się z prośbą o poradę do Was. Jaki moduł powinienem wybrać i który z odbiorników do niego zastosować aby osiągnąć powyższe założenia ?

 

Niekoniecznie kryterium jest cena, jeśli coś będzie lepsze kasę dozbieram.

miałem kupić nowy nadajnik ale opinie sa tak różne na temat nowości na rynku aparaturowym , że zdecydowałem się wskrzesić sprawdzony sprzęt - mojego OPTICA ;)

 

Każda porada będzie mile widziana ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ja a obecnie mój kolega uzywa Optika ze wspomnianym przez Ciebie modułem FrSky - żaden z nas nigdy nie miał najmniejszego problemu . Skądinąd FrSky ma dobre recenzje od użytkowników FPV wjęc nie powinno tu być żadnego rozczarowania . Co ciekawe śledzę stronę firmową tego producenta i widzę że Frsky co trochę wprowadza nowe rozwiązania jak na rozwojową firmę przystało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.