Skocz do zawartości

Bindowanie nadajnika AR 500 z aparatura DX5e


Sebastos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam maly problem.Otoz od dluzszego czasu nie mialem zasilania w modelu i dzis po podlaczeniu pakietu odbiornik AR500 nie ma polaczenia z aparatura DX5e.Wiec zgodnie z instrukcja sprobowalem zbindowac odbironik z aparatura.Najpierw w miejsce "Battery" wpialem zworke z zestawu z aparatury.Do pinu "gear" wpialem zasilanie i jedno serwo jakies podlaczylem , po czym wlaczylem odbiornik.Migal dosyc szybko tak jak powinien , po czym trzymajac wlaczony kanal 5 (do bindowania) na aparaturze ja zalaczylem.Wszystko bylo ok do momentu kiedy odbiornik zaczal swiecic na stale , a ja puscilem przycisk 5 kanalu.Problem polega na tym , ze w momencioe puszczenia tego przycisku na aparaturze , odbuiornik zaczyna znow szybko mrugac i nie ma kontaktu z nadajnikiem.Wiecie gdzie moze lezec problem ? PS zamieszczam filmik z yt jak to powinno wygladac poprawnie i u mnie wszystko idzie ok , ale na koncu cos gubi sie i po puszczeniu przycisku na nadajniku do bindowania mruga szybko ponownie.Bede wdzieczny za pomoc , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z podobnego filmu korzystalem podczas bindowania.Ale do rzeczy , odbiornik zbindowalem z nadajnikiem.Najprawdopodobniej problemem byly baterie w nadajniku.Otoz swiecila sie przed ostatnia zielona kontrolka z poziomu naladowania baterii.Po zmianie na nowe w pelni naladowane baterie od razu sie zbindowal odbiornik z nadajnikiem :) Pisze to , bo moze ktos bedzie kiedys mial podobny problem , moze komus pomoze.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.