Skocz do zawartości

mvvs 3,5 jakie smiglo do fun fly


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

Juz pisalem, ze ten silnik sie do 3D nie nadaje. Ale jesli juz chcesz to zastosuj smiglo APC 10x3. Jesli udaloby Ci sie znalezc odpowiednie smiglo 11x3 lub szerokie 10x4, lecz drewniane to mozliwe ze kosztem ciagu daloby to odpowiednie szybkie wchodzenie na obroty, tak potrzebne w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy można by ybło na nim zrobić zawis?

 

Nie wiem ja osobiście miałem fun fly na mvvs tylko że 4,6 ccm i powiem Ci że nie narzekałem na zbyt wolne wchodzenie na obroty i latał sie całkiem przyjemnie :D A co do śmigło to raczej Ci nie doradzę bo nie miałem 3,5, tylko 2,5 i 4,6 ale sądzę że 10*3 albo 10*4 było by ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Boogie, silnik ten nie nadaje sie do latania 3D. Do akrobata czy trenera jak najbardziej ale nie 3D.

Od siebie dodam, że testowałem ten silnik z czarną rurą i śmigłem kavan 10x4(czarne), oraz drewnianym 10x4 (rcm pelikan) i nie polecam tego rozwiązania. Silnik był przeciążony, była odczuwalna w locie znacznie mniejsza moc niż przy MA 9x4. Model(1300g) który na smigle MA 9x4 szedł pionowo do góry na kavanie 10x4 miał trudności z wykonaniem pętli z lotu poziomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.