Ryszard58 Posted September 2, 2013 Posted September 2, 2013 Cos dla sympatyków wojny na Pacyfiku Model z tak zwanej serii "Shot runowej" Za to ma bogaty zestaw żywic do wnętrza . Model nie zbyt urodziwy,zresztą w originale tez okazał się zakałą lotnictwa morskiego .A mówiąć prościej ,kiepsko latał i byli z nim duuuuże problemy.
Recommended Posts