Skocz do zawartości

Latanie konstancin-jeziorny??WAł PRZY WIŚLE


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn czesto jezdzilem z ojcem na rybki w tamte okolice i stosunkowo dobrze je znam.Wiem ze jest dobra rowna ulica asfaltowa gdzie samochod przejezdza raz na pol godziny.Takze bez problemu mozna kozystac z drogi asfaltowej.Z tego ci widzialem jest bardzo dlugi i szeroki pas zieleni na ktorej ktos latal kiedys elektrykami .

Co do zbocza to jest takowe na łące u mojego kumpla.Mieszka w okolicach zalesia dolnego .Dp latania piekne miejsce wlasnie ze zboczem.Jezeli jestes zainteresowany to moge podeslac lokalizacje na google earthed.Ja osobiscie bede robil tam male lotnisko gdyz warunki sa swietne zdala od zgielku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie znajduje sie to za domem mojego dobrego kolegi na Jesówce.Cale pole ktore jest nieurzytkiem wynajmuje od powiatu jego dziadek ktory jest sołtysem w tamtym rejonie.Przestrzen bardzo duza .Rośnie tam mala trawka ktora trzeba by bylo troche podkosic.No i jest zbocze co mi sie bardzo podoba.Kiedys musiala tam płynąć prarzeka.

 

Co do Konstancina to za nim mozna dojechac drogą asfaltową nad wisle tam jest malo uczeszczana droga asfaltowa.Bylem tam kilkakrotnie

 

 

 

Co do konstancina to mozemy sie jakos wstepnie umowic na latanie .Jezeli ktos ma ochote tam faktycznie ludzie latają.Ojciec czesto jezdzi tam na ryby i widuje ludzi ktorzy lataja duzymi modelami 2 silnikowymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje namiary szerokosci i dlugosci geograficznej w google earth

 

52° 2'27.59"Płn.szerokosc geograficzna

21° 0'45.32"E dlugosc geograficzna.

Obok jest dom kumpla

 

powinniscie znalesc nieopodal sa szuczne jeziora w ktorych chodowane sa karpie :P

 

 

Aha jezeli przejezdzasz przez Jesówke kolo cmentarza to praktycznie jestes w domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.