Jump to content

Aparatura od Sky Lady II - brak wyjscia trenera.


ElvisKing

Recommended Posts

Witam.To mój pierwszy post na tym forum więc na początku chciałbym wszystkich powitać.A więc.....WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :D Mówią na mnie Elvis, rzadko zwracają się do mnie Kamil ale jak coś to się nie obrażę :) Tyle tytułem wstępu.

 

Jako początkujący modelarz zdecydowałem się komplet typu Sky Lady II.Kiedyś kupiłem model depronowy EXTRA 300 ale póki co wisi on na ścianie i kiedyś postaram się go uskrzydlić.Sky Lady miała dziewiczy nielot wczoraj :) Przeleciała może z 15 m :) Ale nie poddaje się.Ciężko mi ocenić przy jakim wietrze można latać takim modelem, wiaterek lekki był i być może to było powodem niepowodzenia.No ale cóż dziś ze względu na ten sam stan pogody odpuściłem sobie straszenie kretów :) I tu dochodzę w końcu w końcu do sedna sprawy :) Czy jest jakiś magiczny sposób aby tę aparaturę podłączyć z komputerem i polatać w FMS lub AeroFly Pro Deluxe mimo braku wyjścia trenera?

 

Znalazłem na forum taki link:

 

http://www.mftech.de/buchsen_en.htm

 

Nie wiem czy dobrze rozumuje ale jest tam chyba pokazana możliwość pobrania sygnału w gniazda na kwarc...jeśli nie mam racji proszę o sprostowanie.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hejka, czy ktos z posiadajacych Sky Lady II lub Sky Lady jest w stanie powiedziec jak ma sie latanie tym samolotem w realu do symulacji w FMS? Mam FMSa i model sciagniety, plus mam "joystick-symulator" e-sky...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.