Skocz do zawartości

Aparatura od Sky Lady II - brak wyjscia trenera.


ElvisKing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.To mój pierwszy post na tym forum więc na początku chciałbym wszystkich powitać.A więc.....WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :D Mówią na mnie Elvis, rzadko zwracają się do mnie Kamil ale jak coś to się nie obrażę :) Tyle tytułem wstępu.

 

Jako początkujący modelarz zdecydowałem się komplet typu Sky Lady II.Kiedyś kupiłem model depronowy EXTRA 300 ale póki co wisi on na ścianie i kiedyś postaram się go uskrzydlić.Sky Lady miała dziewiczy nielot wczoraj :) Przeleciała może z 15 m :) Ale nie poddaje się.Ciężko mi ocenić przy jakim wietrze można latać takim modelem, wiaterek lekki był i być może to było powodem niepowodzenia.No ale cóż dziś ze względu na ten sam stan pogody odpuściłem sobie straszenie kretów :) I tu dochodzę w końcu w końcu do sedna sprawy :) Czy jest jakiś magiczny sposób aby tę aparaturę podłączyć z komputerem i polatać w FMS lub AeroFly Pro Deluxe mimo braku wyjścia trenera?

 

Znalazłem na forum taki link:

 

http://www.mftech.de/buchsen_en.htm

 

Nie wiem czy dobrze rozumuje ale jest tam chyba pokazana możliwość pobrania sygnału w gniazda na kwarc...jeśli nie mam racji proszę o sprostowanie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Model jest super do nauki latania. Modelem lata się wyśmienicie przy nie więcej, niż 3m/s. Nauczyłem się latać mniej-więcej w 2-3 miesiące i potem kupiłem Flipera i latało się też dobrze, ale na każdy inny model trzeba się podszkolić. Teraz planuje kupić spaliniaka Pipera J-3 cub 25 , bo mam już ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.