Jump to content

330 proszę o pomoc


Recommended Posts

Hejka!

marzy mi się model http://shrani.si/f/4...tra330tiled.pdf (DEPRON) a właściwie http://www.youtube.com/watch?v=qf2KsyWz1LQ (EPP) Dzięki wcześniejszym smykałkom modelarskim staram się go zrobić zupełnie na własną rękę. Niestety nie wiem z czego lepiej? EPP czy DEPRON? Kleiłem kiedyś z balsy i drewna ale na nowoczesnej technice i RC się nie znam. Teraz skłaniam się ku EPP ale nie wiem czy to dobry wybór i jaka gęstość oraz grubość i podzespoły. Najbliższy sklep to http://www.epp-versand.de/a_epp.php. Proszę pomóżcie świerzakowi! :)

Link to comment
Share on other sites

ale na nowoczesnej technice i RC się nie znam :)

 

Sorry, że nie dokładnie w temacie - czym już latałeś?? bo filmik fajny, propagandowy ale jak jesteś "świerzak" to ten model do nauki nie jest najlepszą opcją ...

a to jak TAM latają to długo trza się uczyć ...

Link to comment
Share on other sites

Nie jeden czuł, ale same chęci nie wystarczą. Jeśli latasz naprawdę dobrze w symulatorze, to możesz zaryzykować i zrobić ten model z EPP. Jeśli tylko uważasz, że będzie Ci dobrze szło, lepiej zrób coś spokojniejszego.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam po przerwie. Chciałbym zakończyć watek gdyż zakupiłem finalnie Bixlera 2. Miałem nadzieje ze będzie łatwiej a tu lipa jak na złość od początku schody. Zakładam nowy watek w odpowiednim dziale " Bixler2 początek " o ile Admin pozwoli :) Dzieki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.