Jump to content

Przekwalifikowanie sterowania


Blazej1600

Recommended Posts

Witam,

Jestem początkującym modelarzem. Mam obecnie jeden nielatający model trójkanałowy z odbiornikiem i aparaturą czterokanałową. Postanowiłem zaprzestać prób stworzenia latającego cuda i stworzyć czołg. Wymiarów i szczegółów jeszcze nie znam, ale chciałbym do tego wykorzystać właśnie aparaturę z samolotu. I tu pytanie - jak to zrobić? Może to jakaś podstawa, ale jak złożyłem samolot to tylko zgodnie z regułami podpiąłem regulator z silnikiem itd. Ale jak podpiąć 2 silniki, albo, co gorsze, cztery silniki? (obracająca się wieża i lufa).

Jako, żem początkujący, najpierw sukcesem będzie uzyskanie czegoś, co jeździ. Aczkolwiek w szerszej perspektywie myślę o zbudowaniu czegoś strzelającego i to nie z lipnego mechanizmu pneumatycznego tylko z kapiszonów dostępnych w zabawkowych rewolwerach jakąś małą kulką. Czy to realne? I czy można gdzieś nabyć aparaturę jednokanałową do obsługi czegoś takiego? (więcej niż czterech kanałów nie chcę, bo potrzebuję rozwiązania taniego i logistycznie dobrego (lepiej jest mieć pstryczek do strzelania na boku, niż w aparaturze.

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że ten temat nie jest opisem próby budowy czołgu, potrzebuję jedynie technicznych informacji. Jakkolwiek wszystkie doświadczenia z czołgami będą mile widziane.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.