Skocz do zawartości

modele Alfy


Andzej F

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się Focke-Wulf 190, chętnie bym nim polatał tylko czy ktoś sprzedaje modele tej firmy w polsce?

 

Generalnie, z tego co mi wiadomo, to nikt nie zajmuje się ich dystrybucją. Ale, możesz spróbować w Mixmodel, gdzieś było o tym na forum, bo ktoś chyba przez nich kupował model Alfy.

 

Możesz spróbować również bezpośrednio u Czechów np. tutaj:

http://www.peckamodel.cz/default.aspx?intLang=1

 

Wiem, że mogą wysłać zagranicę, bo sam ich o to pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum i faktycznie nikt nie sprzedaje w Polsce, ale przeoczyłem że można bezpośrednio u producenta http://www.alfamodel.cz/. Focke-Wulf Fw 190D-9 kosztuje 2694 koron. Tylko muszę się dowiedzieć ile wysyłka i jak z płatnością.

 

AlfaModel nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży. Odeślą Cię np. do Pecka Modelar.

Ja już próbowałem...No chyba że się coś zmieniło w ostatnich miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co na ich stronie jest koszyk i dane do rejestracji?

 

No to może się właśnie coś zmieniło...

Chociaż zwróć uwagę na fakt, że koszyk jest jako opcja jedynie jak przeglądasz ich ofertę w języku Czeskim. Jak tylko zmienisz na E lub D , to koszyk znika.

 

Może e-sklep jest wyłącznie dla Czechów ? Nie wiem...sprawdź i daj znać.

 

EDIT:

Mirku. I jak tam ? Udało Ci się sprawdzić powyższe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie... :)

Daj znać jak zaktualizują Ci zamówienie i potwierdzą jego realizację z wysyłką do Polski.

 

A znasz już cenę ostateczną (tzn. z kosztem przesyłki do Polski) ? Jak wszystko będzie OK, to ja zapewne pójdę kiedyś w Twoje ślady...na razie zanim co kolwiek, to muszę ulotnić Spitfire'a, ale pogoda ciągle nie pozwala na podjęcie próby.

Chociaż nie wiem czy lepszy jest Fw 190A-8 czy Fw190A-9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj odpowiedź z Alfa Model że na razie nie mogą sprzedawać w detalu poza kraj Czech Republik bezpośrednio, ale usilnie nad tym pracują. A zwłaszcza do krajów w których nie ma bezpośredniej sprzedaży.

 

Długo nad tym myśleli :?:

 

 

Tak że zostało mi albo zamówić w Anglii, Stanach lub jechać do Pragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.