Skocz do zawartości

Piper J-3 Kit od HK


Piotr T.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Noszę się z zamiarem kupna pierwszego kita. Szperałem i znalazłem na hobbyking to: http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=22527

 

Pytanie do Was, co o tym myślicie? Czy bezpiecznie jest kupować większe paczki z hk? Może ktoś z forumowiczów miał styczność z tym modelem, lub podobnymi?

Co do wyposażenia planuję:

 

Regulator 30A (jaki się napatoczy)

 

silnik D2826 1400kv

 

i pakiecik 2200 25C.

 

Tak więc proszę o rady, sugestie, może macie do zaproponowania inne modele - wszystkie informacje i propozycje mile widziane. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zapadła cisza. Mam kolejną wątpliwość. Mianowicie, podczas kompletowania zakupów w koszyku, na dole jest lista możliwości pzesyłki. Jest jedna za 10$

Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Poland $10.03

48476g left.

 

lecz gdy daję "dalej" w zakupach, dostępne są tylko trzy możliwości:

 

Air Parcel (POLAND) 1500g - 1999g $32.09

EMS Express (POLAND) 1000g - 1999g NO LIPO $56.77

SingPost AirParcel 2kg / 7-21Days $39.99

 

Wszystko ładnie skopiowałem. :)

 

Masa paczki wynosi 1523g - model - 836g, folia do oklejenia - 309g i paczka wielogabarytowa - 379g. Zakładając, że wybiorę przesyłkę za 32$ to zapłacę dwa razy za to co w paczce. Trochę bezsens... Jest taka możliwość, że rozmiary paczki mają wpływ na cenę przesyłki? Nie rozumiem tutaj tego wszystkiego. Są to moje pierwsze zakupy na Hk, więc jestem zupełnie zielony w tych sprawach. Proszę, doradźcie :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zamówiłeś jest w magazynie w HK ,a ta opcja wysyłki za $10.03 jest z dostępna z magazynu w Europie ,sprawdz czy nie są one dostępne właśnie w tych magazynach czasem są trochę droższe ale koszty wysyłki mniejsze,przy danym przedmiocie masz flagi oznaczające w jakim kraju jest magazyn z tym przedmiotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.