Skocz do zawartości

F3M Puchar Europy w Polsce 9-10 sierpnia 2008


chrisj23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - wiem że do wspomnianych zawodów jeszcze trochę czasu - ale jako że odbywają się pierwszy raz w Polsce - może warto już o nich wspomnieć. Wszystkie informację będą ukazywać się na stronie EAC Polska - na razie się powoli rozkręca - ale podstawowe informacje już są.

 

W trakcie wymienionego pucharu odbędą się również Mistrzostwa Polski w klasie F3M.

Wszystkich serdecznie zapraszam na tą wspaniałą imprezę do Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Dodam również że juz 16-17 maja w Ostrowie odbędzie się pierwszy tegoroczny Puchar Polski F3M - będzie to przedsmak emocji jakie czekają nas w sierpniu. Wszystkich serdecznie zapraszam - kibiców i entuzjastów - a przede wszystkim potencjalnych zawodników którzy ciągle wahają się czy z rekreacyjnego latania przejść do zawodniczego.

 

Jeśli jest taka możliwość - proszę moderatorów o wyróżnienie tego wątku. Zależy nam na jak najszerszym rozreklamowaniu w kraju tej kategorii modeli. Może znajdą się osoby/instytucje/firmy chętne do wsparcia nas przy organizacje tych widowiskowych zawodów.

 

Pozdrawiam Krzysztof Janiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie lamerskie pytanie :mrgreen: jest może podział na kategorie wiekowe - junior/senior? :D jeżeli tak to jakie są granice wiekowe?

 

Oraz pytanie typowo organizacyjne... znalazłem w regulaminie z 2007 roku że model gigant jednopłat minimalna rozpiętośc to 2,1m. :( a jeżeli ja mam Extrę 260 która ma równo 2m rozpiętości :| :?: to już mnie wykucza z zawodów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie lamerskie pytanie :mrgreen: jest może podział na kategorie wiekowe - junior/senior? :D jeżeli tak to jakie są granice wiekowe?

 

Oraz pytanie typowo organizacyjne... znalazłem w regulaminie z 2007 roku że model gigant jednopłat minimalna rozpiętośc to 2,1m. :( a jeżeli ja mam Extrę 260 która ma równo 2m rozpiętości :| :?: to już mnie wykucza z zawodów?

 

Pozdrawiam

 

W Pucharach Europy niestety tak, ale myślę że na "naszych" Pucharach Polski F3M organizatorzy zawodów przymkną oko na ten "drobiazg" :D. Im nas więcej tym lepsza zabawa !

 

Ograniczeń wiekowych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

UWAGA!!!!

 

 

Ze względów organizacyjno - logistycznych Puchar Polski F3M w Ostrowie Wielkopolskim - przeniesiony z 17 - 18 maj na 31 maj - 1 czerwca.

 

Związane jest to między innymi z odbywającą się w tym czasie w Ostrowie imprezą rockowo - żużlową. 18 maja jest koncert Skorpions - co spoduje nalot gości i fanów - juz teraz nie ma możliwości zarezerwowania miejsca w hotelu.

 

Wszyscy planujący wizytę w Ostrowie na Pucharze F3M - prosze o uwzględnienie tej zmiany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich

 

Jako że do historycznego momentu jakim jest pierwszy w Polsce puchar European Acro Cup zostało mniej niż miesiąc czasu - przypominam wszystkim zainteresowanym:

Puchar European Acro Cup i Mistrzostwa Polski w klasie F3M (czyli duże modele akrobacyjne - giganty) odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim na terenie lotniska Michałków.

 

f3m-ostrow2.jpggrafiki.jpg

 

więcej informacji na stronie sekcji modelarskiej Aeroklubu Ostrowskiego

 

Wszystkich gorąco zapraszam - taka impreza modelarska jest po raz pierwszy w Polsce - warto tam być i zobaczyć to na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.