Skocz do zawartości

Usługi TOKARSKIE - Warszawa / Wysyłkowo


enginepol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Podejmę się wytoczenia dowolnych elementów na tokarce. Maksymalna długość 500 mm i średnica 100 mm. Mam możliwość wykonania śruby o dowolnym gwincie (z zakresu skoku gwintu 0,1-3mm) oraz nakrętkę o dowolnym gwincie powyżej średnicy 16. Pracuję w stali, mosiądzu, brązie, poliamidzie i innych tworzywach sztucznych.

 

Przedmioty mogę wykonać z dostarczonego materiału lub własnego. W przypadku chęci wykonania elementu z nietypowego materiału czas realizacji zostanie wydłużony przez konieczność złożenia przeze mnie zamówienia na wybrany surowiec.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na forum lub e-mail : enginepol@gmail.com. Wraz z wiadomością proszę wysłać rysunek techniczny danego elementu oraz materiału z jakiego ma zostać wykonany w celu wyceny lub opisać element który ma zostać wykonany. Jeśli zależy Ci na dorobieniu uszkodzonego elementu a nie masz możliwości jego zwymiarowania - możesz wysłać ten element do mnie a odeślę go wraz z kopią.

 

Dla stałych "bywalców" forum płatność za pobraniem, dla osób bez wyrobionej reputacji sposób płatności do ustalenia. Możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy (Warszawa Jeziorki).

 

Podejmuję się zarówno zleceń jednostkowych jak i małoseryjnych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.