Skocz do zawartości

Wybrałem... Jest to znana i lubiana "Sky lady II"


Gość Przemcio_pila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemcio_pila

Witam serdecznie. Zastanawiałem sie jak zacząć moją zabawę z modelami rc? Rozważałem budowę Rwd 5 i inne rzeczy. Dzisiaj byłem w Poznaniu w sklepie modelarskim i wybrałem Sky Lady II :D . Zapłaciłem 360 zł. Jest piękna i wielka. Ma aparature 4-kanałową z dużym zasiegiem. Jak wszyscy wiedzą jest to RTF i tak dalej bla... bla... bla... Mysle ze jest to dobry wybór aby zacząc na poważnie to hobby. Potem mozna sprzęt przełożyć do innego modelu zawsze nie? Słyszałewm ze jest stabilna i mam nadzieje ze bede miał z tego duzo radości! Nie jest to mercedes wśród modeli ale to nic. Przeciez prawo jazdy zdaje się często we Fiatach Punto. Ale fiat Punto to też prawdziwy i znośny samochód. Także mogę się wam pochwalić ze wreszcie mam mój pierwszy prawdziwy model rc? A tak na boku to dobre porównanie z tym puntem? ;D ;D Jedni mówią ze to zabawka ale mysle ze to nie prawda...

 

A tutaj fajny locik Sky lady I (nie II) :

 

Pzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.