Skocz do zawartości

symulator HELI-X nowy fotorelalistyczny heli sim - free!!


HANS

Rekomendowane odpowiedzi

jak to zainstalowac/albo uruchomic?zciagnolem to i rozpakowalem ale nie wiem co dalej...

 

Teoretycznie wystarczy włączyć plik runHELI-X.bat i symulator powinien się włączyć. Niestety u mnie coś nie działa. Niby się włącza... pokazuje się już okno programu, tło się włącza, model też jest, lecz po chwili symulator wyłącza się a w jego folderze tworzy się txt z raportem błędu :( Pozatym strasznie muli podczas włączania.

Czyli jak to uruchomić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sciagnac wersje z java w komplecie...

po uruchmieniu trza zmapowac kanały i ustawic idle up inaczej model nie ruszy..

wystarczy przeczyac .txt .... wszystko jest napisane

 

u mnie nic nie muli chodzi jak ta lala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo jak opisał "profesorek92 " ściągnąłem wersje z javą, odpalam symulator, widzę model i lotnisko i po kilku sekundach symulator się wyłącza i tworzy plik błędu.. może ktoś mi powie co robię źle? Czegoś brakuje czy jak :/

 

Mam windowsa XP ale nie sp2, laptop hp nx7400 z core duo 2x1,86 z grafiką zintegrowaną (max. chyba 256MB) i 1GB szybkiego RAM-u. Realflight G3 i Aerofly 1.9 chodzi bez problemów. Na najbardziej wymagających modelach fps nigdy nie schodzi poniżej 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie nie reaguje na dragi. Symulator się włącza, przeprowadzam kalibracje drągó i dane na dolnym pasku się zmieniają stosownie do wychyleń, ale heli stoi na ziemi bez ruchu. Żadnej informacji pomocnej w rozwiązaniu problemu nie znalazłem na google ani na stronie twórcy. Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.