Skocz do zawartości

Katamaran jakiś gps logger


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś rozwiązania do mojej łódki. Kadłub to katamaran, łodka posiada 2 silniki, sterowanie odbywa się za pomocą silników(drązek w lewo jeden silnik w lewo drugi w prawo, drążek w prawo jeden silnik w prawo drugi w lewo) łódka zawraca prawie w miejscu. Szukam jakiegoś urządzenia co bym sobie wypłynął do punktu A i chciałbym przycisnąć jakiś guzik na mojej apce i żeby mi te wspólrzędne zapamietała i poźniej wracam sobie do brzegu i po jakimś czasie kładę łódkę na wodzie i chciałbym aby ta łódka płynęła w to samo miejsce.

Macie jakieś pomysły na realizacje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

takie cos to mozesz zrobic tylko z systemami autopilotow stosowanych w dronach np NAZA, aczkolwiek nie wiem czy uda Ci sie to zaimplementowac do lodzi bo moze nie uwzgledniac ruchu w jednym kierunku no i raczej nei zrobisz tego z poziomu apki a laptopa, z tego co pamietam aplikacja wspolpracuje z google maps :) calosc to ok 3000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.