Skocz do zawartości

Zefirek


benedykt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak: ZAPOMNIJ o Zebrze, i to byle prędzej!

Ta aparatura to chytry chwyt który ma na celu podebranie kasy modelarzom.

 

Żeby nie było, nie jestem "zwolenniekiem" kupowania jakichś mega-aparataur, bowiem nie sa one tanie.

 

Mimo wszystko pamiętaj, że aparatura to pierwszy duży wydatek, dla niektórych nawet jednorazowy, dla innych na dłuższy czas.

Tak więc, Zebra jest już poza tymi kryteriami. Wprawdzie tera jest jakaś wersja... ekhm... "Pro" która zawiera podstawowe miksery, ale to za mało (niestety). Poza tym, w zestawie masz tylko nadajnik i odbiornik. Naprawdę, daj sobie z tym spokuj.

 

A co bym proponował? Z Hiteca, w miarę w rozsądnej cenie to Laser 4 - za 450zł masz PEŁEN zestaw, wszystko co potrzeba do uruchomienia aparatury i ulotnienia szybowca. Poza tym aparaturka posiada najważniejszy funkcje, i jest to przyzwoity rozsądny sprzęt.

Jeśli masz trochę więcej kasy - np: Optic 6.

 

Naturalnie, nie musisz kupować nowego sprzętu, możesz rozejrzeć się za używanymi. W takim wypadku godnym polecenia jest wspomniany wcześniej Flash 5x (niekiedy 4x) - już "komputerowa" aparatura, i nadal w rozsądnej cenie. Nowej raczej już nie kupisz...

Aparatury Hiteca możesz kupić u dystrybutora - www.arthobby.pl .Resztę polecam w innych sklepach (ceny).

 

Oczywiście wybór należy do Ciebie :) - ale zanim go dokonasz i wydasz pieniądze... dokładnie przejrzyj oferty, zobacz co jest a czego brakuje. To ważne - chodzi zarówno o sam sprzęt, jak i funkcje oferowane przez aparaturę. Lepiej się wstrzymać kilka dni niż później żałować...

 

Powodzenia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diakon dobrze mówi.Czym prędzej zapomnij o Zebrze.Ja na samym początku też chciałem ją sobie kupić ale naszczęście kupiłem Hitec'a Laser'a 4 i jestem z niego bardzo zadowolony.Dozbieraj jeszcze troche pieniędzy i zakup sobieLasera bo naprawde jesto to bardzo fajna aparaturka .A patrząc na ceny to wcale nie jest taka droga w porównaniu z Zebrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.