Jump to content

Pytanie o MJX F646


FrostedHeavens
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Na forum jakiś czas temu był podobny temat ale ludzie jakoś tak mało konkretnie się wypowiadali, może zadam konkretne pytania to uda się coś dowiedzieć jako że jestem początkujący albo nawet super-początkujacy.

 

1) Czy warto jest zakupić taki modelik za aktualną jego cenę 295pln. Biorąc pod uwagę że chciałbym dopiero zacząć się bawić i uczyć a nie jestem pracującym bogaczem który może sobie pozwolić na modele za 5k. Fundusz co najwyżej do 500 jako na poczatkujący model do nauki. Dopiero później lepsze. Doświadczenia z S107G nawet nie wklejam bo pewnie to jak praktyka podlewania kwiatków dla strażaka.

 

2) Jakie są możliwości tego typu modelu, tzn na co pozwala 4CH i 2,4GHz? W sensie loty 'bokiem' czy 'do góry nogami' czy coś podobnego...?

 

3) Zauwazyłem że z lekka ciężko jest chyba z częściami zamiennymi do tego modelu, czyżby był tak mało popularny że ludzie nie inwestują w jego części zamienne aby wystawiać na aukcje?

 

4) Czy są może jakieś podobne modele lub lepsze w zakresie pieniężnym 0-500?

 

Wiem że tutaj sami super specjaliści ale weźcie pod uwagę że kiedyś sami byliście początkujący więc trochę wyrozumiałości i cierpliwości.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.