Skocz do zawartości

Problem z TOTO-O


wojtesky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam prosbe koledzy, jestem tutaj nowicjuszem i mam pytanie.. niedawno zacząlem budowe tota-0 jako mojego pierwszego RC:)i tu mam problem. moze troche chciałem zrobic to za szybko,i przez moja nieuwage,niedopatrzylem przy sklejaniu kadluba,o idealne katy. W zalaczeniu przesylam zdjecia. i czy to z takim czyms bedzie latac?jest delikatny przechyl w prawa strone jak patrzymy od konca kadluba,a wrega minimalnie ucieka w lewo. Prosze o porade.

post-13672-0-25539100-1385014405.jpg

post-13672-0-94672400-1385014408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki koledzy,za szybkie wskazowki:)dzis zabieram sie do statecznikow i potem skrzydło. aha jeszcze jedno pytanie co do silnika,bo mam taki z sila ciagu 1100g, i nie wiem czy nie bedzie za mocny?,w sklepie u mnie(rzeszow)powiedzieli ze do takiego malego modelu to za mocny i ze wyrwie mi go z kadluba,aha i dodali ze taki maly model to bedzie mi sie zle latalo,bo bedzie "nerwowy" i napewno zlicze dzwona i odrazu zachecali do kupna gotowego typu beta,gama,z ropz. ok. 2m. i troche zglupialem,ale jednak wole tworzyc cos wlasnego(korzystajac z planow motylastego). najwyzej bedzie kraksa. jeszcze raz dzieki za podpowiedzi.

 

troche koledzy bede moze zadawal proste pytania,ale jestem ze tak powiem ''nowy". Czy do polaczenia sterow wysokosc wystarczy tasma klejaca,sluzaca jako zawias?(no i orczyk). aha i jeszcze jedno czy ta klapke zaslaniajaca ta pierwsza komore gdzie bedzie silnik,i zasilanie,montuje sie na stale?czy tez jakas tasma dookola kadluba?(pierwsze zdjecie)dzieki za podpowiedzi.

post-13672-0-97665700-1385027298.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9xr nie ma modułu ani co za tym idzie odbiornika w zestawie wiec kolejny wydatek najlepiej jak byś kupił spectrum dx6i na forum w dziale giełda napisz ogłoszenie ostatnio było pare ofert a jak nie to używana lub nowa turnigy 9x będziesz miał od razu moduł i odbiornik, no i do 9x będziesz miał tańsze odbiorniki :)

Ładowarka imax b6 lub podobna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki za dobre rady:)jak bede mial juz wszystko skompletowane to bede dalej drazyl temat:D a tak wogole,czy zestrojenie tego wszystkiego "do kupy jest trudne?aha i jeszcze jedno pytanko, do tego mojego e maxa jakie smiglo zastosowac i wogole jak sie je montuje?(przyznam ze podobaja mi sie te z kolpakami, to moga byc takie? dzieki za odpowiedz

p.s. jutro koncze skrzydlo i bede montowal usterzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,troszke chcialbym sie pochwalic co udalo juz mi sie wykonac:)co prawda nie jest to jeszcze arcydzielo,ale jak na pierwszy model to jestem zadowolony(choc pare bledow nie udalo mi sie uniknac). o to pare fotek z budowy TOTA 0. teraz kompletuje wyposazenie. Za wszystkie rady co do sprzetu i wykonczenia z gory dzieki koledzy:)

post-13672-0-16652300-1386175773.jpg

post-13672-0-84710800-1386175783.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów, po dłuzszej przerwie kontynuje budowe mojego TOTA 0:) i prosba do was co do wyposazenia. z tych drobnych rzeczy to juz mam komplet. Chodzi mi o aparature, tj. nadajnik odbiornik, bateria, i chyba regler. Piszcie..czekam na propozycje. pozdrawiam. Ps na weekendzie moze wrzuce nowe fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi jest Ci doradzić bo sam się mało znam. Mogę Ci powiedzieć jedynie co sam mam i jestem zadowolony.

 

Silnik masz więc do tego jakiś regulator koło 30A z hamulcem twardym, serwa mam te co wyżej kolega pisał http://abc-rc.pl/sg-90 , i pakiety mam te zippy http://allegro.pl/li-pol-1000mah-3s-35c-zippy-compact-i3920902872.html?source=mlt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.