Skocz do zawartości

model na poczatek


emilfranek

Rekomendowane odpowiedzi

witam.swoja przygode chcial bym rozpoczac od modeli z napedem gumowym i tu mam pytanie czy bedzie to dobre na poczatek .kolega mi radzil jakiegos trenerka ale ja kompletnie nie umiem latac ale juz mam troche oleju a glowie a wiec nie jest tak zle ale czy dobre beda na poczatek gumowki. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tędy tędy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A tak serio, na początek kup szybowca, lub coś wolnego ze SW i SK :twisted: Np. Sky Lady, nie kojarzę co ona tam ma, ale podobno bardzo dobre na start. Albo np. Easy Star Multiplexa :mrgreen: Małego górnopłata, powolnego, lotek to na początku nie potrzebujesz aczkolwiek nie zaszkodzą :mrgreen: :mrgreen: A masz cały osprzęt, czy może szukasz kompletnego zestawu? Może w ogóle nie chcesz R/C? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.