Skocz do zawartości

Cześć!


ghost9x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam na imię Daniel pochodzę z małego miasteczka Bytomia Odrzańskiego położonego nad odrą obok Głogowa :D

Od 7 roku życia wraz z braćmi buduje i biorę udział w zawodach modelarskich. Głównie interesuję się modelami pływającymi (ślizgi) oraz małymi żaglówkami. W tym sezonie (2013) rozpocząłem przygodę z modelami latającymi. Na lotnisku poznałem kolegę który na uczył mnie latać na modelu Easy Glider Pro :D w przyszłym sezonie mam zamiar zakupić swój pierwszy model (prawdopodobnie bixler2 ).Ciałbym również zacząć przygodę z modelami ESA :D

Mam nadzieję że koledzy modelarze z forum pomogą mi z zaczynającą się dla mnie przygodą z modelami latającymi :D

Pozdrawiam wszystkich modelarzy Danie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nie znam takiego użytkownika lecz o ile się nie mylę Chuck Yeager był generałem dywizji United States Air Force oraz był także świetnym lotnikiem z czasów II wony światowej. Kiedyś czytałem książkę o asach myśliwskich z czasów II wojny światowej było o nim coś wspomniane i tak utkwiło mi w głowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.