Skocz do zawartości

Ktoś jest może z okolic Suwałk(Augustów,Olecko,Ełk)?


adrian1515
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to w okolicach Suwałk nie ma żadnego aeroklubu rc, albo nie umiem szukać w google..., bo jak szukam to tylko wyskakuje ''Suwalska szkoła lotnicza''. Nie wiem może jakiś klub istnieje w okolicach Suwałk? Może ktoś na tym forum z tych okolic jest i może wie?

lub gdzieś w okolicach Augustowa? Olecka? Ełku?

za pomoc z góry dzięki!, bo jest to dla mnie najważniejsza rzecz jak na teraz, bo mógłbym do takiego klubu się zapisać (dołączyć) i tam wszystkiego bym się nauczył od osób już w tym siedzących i wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij sam myśleć i przestań wyręczać się innymi!

 

 

Modelarnia lotnicza przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach

 

Aktualnie pracownia modelarska w Suwałkach zlokalizowana jest przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Instruktorem modelarstwa lotniczego jest instruktor klasy ,,S” Stanisław Skibicki. Corocznie szkoli się około 40 zawodników w grupach: szkolenia podstawowego, dla zaawansowanych oraz w grupie wyczynowej.

Zajęcia praktyczne z młodzieżą odbywają się każdego dnia tygodnia w godzinach rannych i popołudniowych oraz dodatkowo w okresie letnim w soboty i niedziele treningi i zawody odbywają się na lotnisku i w hali sportowej.

 

Więcej:

http://osir.suwalki....rstwo-lotnicze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.