Skocz do zawartości

MC 22 S


dali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kamil, jeśli chodzi o koszty to nawet się opłaca.

Ostatnio dzwoniłem do jakiegoś sklepu w Polsce i chcieli za tą aparaturę bez syntezy około 2000 Pln.

MC-22 S już masz moduł syntezy nie musisz dokupywać cena 479 euro na nasze zapłaciłem 1782 pln.

Koszt przesyłki 13 euro prawie (poczta nasza dostawa 10 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No kolego chiboogi teraz to już przegiołes czy ja ci mówię, co masz robić w wolnym czasie.

Powiem krótko mój cyrk moje małpy. 8)

I co by nie było na przyszłość. :faja:

Nie każdy ma wolne i do pracy nie chodzi i dalej juz nie bede komentował.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no widze dali ze zabolalo... prawda zawsze boli :) Dobrze oboje wiemy ze miales okazje jechac i polatac. Wiec nie wymiguj sie praca. I zeby nie bylo.... nie rzadze, nie rzadzilem i nie mam najmniejszego zamiaru rzadzic Twoim czasem. To jest HOBBY a nie praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zachowajcie się jak faceci!! Ziomki jesteście a jedziecie po sobie jak zupełnie obcy. Zochowujecie się jak kiedyś 2 kolegów z 3city pojechało po Fokkerze, i po co to ??

 

Tomku, to czy Dali nie lata bo się boi, bo ma prace, czy woli siedzieć z rodziną to jego sprawa no i jego strata, ale JEGO i nikt mu nimoże tego odbierać ani nakazywać.

 

Tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, nie znasz nas wiec nie wiesz, Darek doskonale wie o co mi chodzi, ale widac po zmianie modelarni on takze sie zmienil.... to nie byl zlosliwy post z tym zeby obiecal nam ze bedzie latal. Nie wiem jak u Ciebie w rejonie z iloscia modelarzy, ale u Nas jest ich bardzo malo (przynajmniej tych latajacych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.