Skocz do zawartości

Latanie zimą w Pobiedniku koło Krakowa


Ren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wybieram się na lotnisko do Pobiednika -byłem przejazdem- jest podjazd dla samochodów, ale czy wolno wjechać? Jest zakaz ruchu -jak to jest w praktyce? Jak to robicie? Właściwie zaczynam z modelarstwem RC i stare lotnisko Czyżyny przy muzeum lotnictwa dla mnie jest trochę za małe /lądowałem tam przymusowo na wieżowcu/. Jak to jest z ubezpieczeniem OC bo te ladadełka trochę ważą ok.3 kg - czy i gdzie się ubezpieczacie? Skleciłem dwa duże i jeden mniejszy aby czym było gonić krety. Chętnie się z kimś spotkam co też lata, przytrzyma kamerę /podobno będzie tylko strat bez lądowania/, może coś podpowie i wykonam nawet lądowanie. Pogoda na latanie jest średnia, ale może uda się coś zorganizować.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pierwsze kilka postów w tym temacie:

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5360

 

odnośnie ubezpieczenia dla modelarzy.

Ponadto proponuję stworzyć jakiś topic odnośnie ubezpieczenia i przykleić jakoś globalnie na całym forum - temat dosyć istotny, a wielu ludziom może nawet do głowy nie przyjść taka rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latanie na pobiedniku wiaze sie z oplata bodajze 20 zl za dzien latania jesli sie zjawi ktos z AK, mozna wjechac przez brame (nie ma kludki), jesli masz jutro czas to ja kolo godziny 14-15 bede w czyzynach latal o ile mi cos w robocie nie wypadnie

 

jak bys mial czas i ochote to zapraszam moj numer 507295666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie nalezy sie do sekcji modelarskiej AK, trzeba podjechac na wierze na lotnisku i tam zaplacic oplate. Najlepiej zapisac sie do sekcji AK. Wychodzi taniej bo skladki raz w miesiacu a nie za kazdym razem placic za latanie. To taka moje sugestia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki LEVY za zaproszenie,loty były super, tylko szkoda ze nie zdążyłem się przygotować ze sprzętem. Już jestem gotowy do latania - tylko proszę zbyt głośno się nie śmiać! Wedle ustaleń podaję Ci moje namiary fotowideo@interia.pl lub GG 167509 - jakbyś coś myślał o wzlotach.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Loty się udały, a jakże, model oblatany i od razu rozbity /start - duży pies chyba nic nie jadł- ustawiona zbyt mała moc silnika ..../. Pasuje zrobić jakieś malowanie modelu choć dwukolorowe, aby z daleka wiadomo było gdzie przód, a gdzie tył/. Myślę latać w sobotę i niedzielę. Jakby ktoś myślał podobnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablos, nie mam numeru do ciebie, latalismy w czyzynach bo jednak pobiednik daleko, nastepnym razem bede dzwonil jak bede mial numer, w weekend mnie nie ma, z tego co widze to ma byc ladnie w niedziele popoludniu ale niestety jestem na naukach przedmalzenskich

 

jesli cie interesuje to moj numer 698693684 albo drugi 507295666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ren ja spalinami latam na pobiedniku bo tam mam najbliżej w czyżynach jeszcze nie latałem ale to wszystko zawsze uzależnione jest od pogody noi czasu z którym zawsze jest krucho .Levy oczywiście mój post był tylko żartem ale telefony do Ciebie sobie zapisałem mnie jest ciężko zastac bo najcześciej jestem za granicą (praca).Z tego co widzę jest tu sporo ludzi z Krakowa trzeba by ogłosic kiedyś jakieś spotkanie no nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.