Skocz do zawartości

Akrobat COD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dawno mnie tu nie było... co nie znaczy, że się obijałem;p

 

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł zbudowania modelu do akrobacji i.... no tak li-poli jeszcze nie mam więc kadłub krzyżowy odpada z racji WAGI CIĘŻKIEJ ni-MH ;p ; pozostał "skrzynkowy" i taki więc właśnie udało mi się wyciąć.

 

Skrzydła to typowa decha z prętem 3mm w środku, 3 serwa, Regulator 3F 25A (z malutkim zapasem :D); napęd to silnik bezszczotkowy Tower Pro - ale z nowej serii, nie z popularnych dzwonków tylko konstrukcja już bardziej podobna do AXI czy EMAX choć nie wiem czy dobry pomysł porównywać Chinczyków do tych firm:) ; najważniejsze, że ładnie chodzi z przyzwoitym ciągiem przy Ni-MH 8.4V 1050 mAh oscylującym miedzy 400-450 gram.

Stateczniki i skrzydła są żywcem od Extry 330, zaś kadłub z własnej wyobraźni... co zresztą widać:)

Modelu jeszcze nie ważyłem- nie ma całej góry jeszcze (m.in. kabinki), ale jak tylko ją zrobię to zawitam w sklepie mięsnym pod domem:)

 

Oblot szykuje sie na jutro... jeśli nie będzie padać ani wiać zbyt mocno.

 

A to kilka fotek:

 

15f635228c0894bb.jpg

 

b573f317ae499ffb.jpg

 

265826dc0aef90bd.jpg

 

6eadc13163536594.jpg

 

Mam nadzieję, że jutro nie będę musiał wstawiać zdjęć w worku;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.