Skocz do zawartości

Jak to było - Thunderbird


Pustelnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo proszę o pomoc we właściwym umieszczeniu elementów wewnątrz kadłuba w modelu Thunderbird firmy Guanli. Skusiłem się na cenę i zakupiłem ten model z allegro, po krecie. Niestety poprzedni właściciel wszystko ze środka wyjął. Ponieważ jest to mój pierwszy model więc nie mam pojęcia jak właściwie umieścić elementy by dobrze latał. Niby zamocowałem wszystko lecz jakoś mi to nie pasuje np. odbiornik jest luzem,a jeden z popychaczy jakby za krótki, w związku z tym model lekko skręca.

Jeśli ktoś ma ten model to może wkleił by fotki z wnętrza. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam, Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten model i mogę wkleić zdjęcia, tylko mam zmieniony silnik na bezszczotkę, a co za tym idzie-również regulator i pakiet. Ułożone są podobnie.

 

Ma pan oryginalne wyposażenie?

Tak, wyposażenie mam oryginalne, jednak zdjęcia pomogły by mi chociażby w rozmieszczeniu serw i odbiornika oraz popychaczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwo na kierunek mam zmienione, gdyż w oryginalnym poszły tryby przy krecie.

 

Silnik mocowany za wręgą. Do samego przodu przykładamy metalową podkładkę, a następnie śrubami mocujemy silnik w kadłubie. Śmigło mocowane na wcisk. Regulator znajduje się pod plastikową "platformą" a pakiet na niej. Antenę od odbiornika wyprowadzamy przez dziurę w tyle kadłuba (pod statecznikiem poziomym)

 

Model musi być odpowiednio wyważony. należy też pamiętać o odpowiednim wyregulowaniu popychaczy.

 

Przy starcie ważny jest mocny wyrzut, gdyż silnik nie daje zbyt dużego ciągu.

post-13314-0-37378000-1388843974_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.