Skocz do zawartości

Witam.


Os@

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy wcześniej nie korzystałem z forum i rozbiłem wiele modeli. Co do pierwszego proszę o wyrozumiałość. Człowiek cały czas się uczy. Mam nadzieję, że napisałem ten tekst w odpowiednim miejscu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z samolotami rc zacząłem w 2004 r. od zakupu futaby exa 6, wszystkiego uczyłem się na własnych błędach, a pierwszy błąd jaki popełniłem to na pierwszy samolot to kupiłem Mustanga P-51D o rozpiętości 1,8 m. z silnikiem super tiger g90 i bałem się go puszczać aż do 2010 r. Błędów popełniłem dużo: nie wyważyłem modelu, nie sprawdziłem zasięgu, poleciałem z nienaładowanym pakietem w odbiorniku. A oto krótka historia:

2004: Futaba exa6 35mhz

2005: Mustang P-51D rozpiętości 1,8 m, silnik Super Tiger G-90

2008: Cessna rozpiętości 1,3 m, silnik O.S. LA 46 pierwszy próbny lot w 2010 r. nie była wyważona i się rozbiła sprzedana na allegro gdzieś do Pabianic w 2011 r.

2009: Mini Super Cub, Hobby Zone styropianowy elektryk, 3 kanały kierunek, wysokość, obroty.

2011: Górnopłat Kyosho o rozpiętości 1,3 m, silnik O.S. LA 46 z rozbitej Cessny (tą spalinówka nauczyłem się latać i też kilka razy ja rozbilem)

2013: Rozbiłem Mustanga i właśnie dlatego postanowiłem poszukać pomocy na forum co poszło nie tak, że mustang się rozbił a to link do filmiku od 14:05

 

A w 2012 lub 2013 zmieniłem nadajnik na spectrum dx6 2,4 GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.