Guest Anonymous Posted February 8, 2008 Posted February 8, 2008 Czy posiadajac samochud elektryczny i aparature 2 ch to czy mozna z ta aparatura kierowac samochud spaliowy. Czy potrzebna jest aparatura np. 3 ch lub 4 ch??
Robert Holeczek Posted February 8, 2008 Posted February 8, 2008 2 kanały w zupełności wystarczą-gaz i skręty.
Flyer Posted February 8, 2008 Posted February 8, 2008 Hmm, nigdy nie widzialem takiego czegos jak samochud.
Kruszmen Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 No ja widziałem samochud:] lol Na przykład taki bardzo ładny przedstawiciel maszyn samochudowych
Eryk Posted February 9, 2008 Posted February 9, 2008 toż to jest samochud terenowy fiat v.127P Dakar :devil: :devil: :devil: :twisted:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.