Skocz do zawartości

Nowe demo Real Flight G4


Dawid_RC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc!

Ukazał sie ostatnio nowe demo symulatora Real Flight G4.Ściągnąłem go i...jestem pod wrażeniem :shock: myślę,że o niebo lepszy od G3,i na dodatek dali więcej samolotów takich jak np.Extra 300L,Nexstar,Piper Cub i helik Dominion 3D 90.Zabawa jest przednia tylko sterowanie klawiatura ale pobawić sie i tak można.Demo do ściągniecia tu (Uwaga! 214Mb :) )Miłego rozbijania modeli :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulator ten w odróżnieniu od dema G3 ma 2 dodatkowe modele: piper cub na pływakach i extra 330L. Jeśli o mnie chodzi to wielkiej różnicy między G3.5 a G4 nie zauważyłem (oprócz tego że woda jest ładniej odwzorowana) ale i symulator ma większe wymagania i jak masz procek gorszy od core 2 duo i jakąś słabszą grafikę, to lepiej zostań przy G3, bo na G4 będzie Ci się komp mulił.

 

Jak dla mnie spoko, ale bez rewelacji. Jednak jak ktoś nie ma kabla to przynajmniej na tym symku polata sobie czymś więcej niż tylko jednym trenerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.