Skocz do zawartości

Bellanca Decathlon 480 RTF


sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli kupiłbym ten model na początek, do nauki, to czy po pewnym czasie mógłbym przeinstalować elektronikę do innego modelu (może sam bym coś zrobił), czy raczej nie nadaje się i jest wadliwa? Ogólnie poproszę o recenzje tego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz, to wez Skylady, lata bez problemu, natomiast bellanca nie kazdemu udaje sie polatac.

Sky Lady jest tej samej firmy i wyposazenie wewnetrzne jest podobne. Oprocz aparatury i odbiornika pozostale elementy nie bardzo sie nadaja do zastosowania w innych bardziej zaawansowanych modelach, tym niemniej jest to jakas baza do dalszych udoskonalen i niezly poczatek modelarstwa.

Powiem inaczej, jest to najtanszy sposob zeby sprawdzic czy podoba ci sie ten sport..

Ew. jezeli wyposazenie przetrwa nauke latania, to w zasadzie cale mozna zastosowac np w RWD-% konstrukcji SKAZOO.

 

baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Model jest banalnie prosty w pilotażu ale nie toleruje niewiedzy pilota, lekkie uderzenie i pęka w kilku miejscach - ogólnie nie polecam.

Każdemu na początek polecam Multiplex-a Easy Star który jest z pianki EPP, wiele wybaczy i w większości wypadków cieszy oko przez wiele lat modelarza.

 

 

Pozdrawiam

AGG

 

ps.

(to był mój pierwszy model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno miałem już ten gówniany model (elektronika to dziadostwo śilnik a regiel jescze gorszy a o serwach i pakiecie to już nie wspomne ale nadajnik i odbiornik spoko) i stwierdzam stanowczo że to kupa złomu ja go zaraz na poczętku rozwaliłem przy starcie

Nie polecam tego szajsu

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.