Skocz do zawartości

www.nitrotek.pl


Johny88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio (około 4 miesiące temu) zamówiłem w tym sklepie przesyłkę, która mnie interesowała oczywiście z płatnością z góry, nie dostałem jej przez miesiąc więc zadzwoniłem, po czym oszukano mnie, że przesyłka została wysłana , po drugim miesiącu oczekiwania przesyłka nie dotarła . Po kolejnym tel okazało się, że jednak nie mają tego na stanie i trzeba czekać. Zażyczyłem sobie więc zwrotu pieniędzy, których rówież nie dostałem do dzisiaj, wykonałem już 1000 tel i ciągle słysze to samo (że nie ma osoby odpowiedzialnej za przelewy lub, że przelew zostanie wysłany w ciągu 2 dni) w poniedziałek idę na policje bo widzę, że ugodowo tego nie załatwie (chodzi o 1300zł) więc napewno nie podaruje.

 

Koledzy uważajcie na tych złodziei (ani modelu ani pieniędzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ostatnio (około 4 miesiące temu) zamówiłem w tym sklepie przesyłkę, która mnie interesowała oczywiście z płatnością z góry, nie dostałem jej przez miesiąc więc zadzwoniłem, po czym oszukano mnie, że przesyłka została wysłana , po drugim miesiącu oczekiwania przesyłka nie dotarła . Po kolejnym tel okazało się, że jednak nie mają tego na stanie i trzeba czekać. Zażyczyłem sobie więc zwrotu pieniędzy, których rówież nie dostałem do dzisiaj, wykonałem już 1000 tel i ciągle słysze to samo (że nie ma osoby odpowiedzialnej za przelewy lub, że przelew zostanie wysłany w ciągu 2 dni) w poniedziałek idę na policje bo widzę, że ugodowo tego nie załatwie (chodzi o 1300zł) więc napewno nie podaruje.

 

Koledzy uważajcie na tych złodziei (ani modelu ani pieniędzy)

 

Witam w klubie.

 

Ja czekam już blisko miesiąc na dostawę części :)

Zero kontaku i zero odpowiedzi na emaile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam chyba będe następnym naiwnym na razie ani towaru ani kasy może kasy nie dużo ale jakieś zasady powinny być narazie niby kase mają oddać zobaczymy

 

Za każdym razem jak dzwonię odbiera ta sama baba i mówi, że już kasa itp itd. trwa to już 1.5 miesiąca. Do tej pory nie byłem ostry w rozmowie ale chyba trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.