Skocz do zawartości

Kilka pytań na temat aparatury - 2


ZIELONYBOMBEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jeszcze raz wszystkich chętnych do pomocy staremu Jaśkowi !!!!! :lol:

 

Mam pytanie : :?: spróbuje podać kilka linków z allegro i bardzo proszę doradźcie którą aparaturę mogę kupić na początek :oops:

Tak jak wspomniałem zaczynam i nie chce "badziewia" a także " Bentleja "

:wink:

Będę wdzięczny jeżeli powiecie mi jakie można dać za to pieniądze :

Zamiast linków tematy z allegro :

 

1 --- Allegro : GRAUPNER mc15 micro komputer (numer 310022475)

 

2 --- Allegro : Nadajnik MX-12 (numer 307435761) -----Ta mi się podoba, ale mam tylko 7 godzin czasu bo tyle będzie na allegro !!!!

 

3 ----Allegro : KOMP.APARAT.DO ZD.STER.MODELI SANWA RD-6000 -WARTO (numer 306514492)

 

Chyba, że ktoś z Was pomógłby mi i ma do sprzedania coś w miare dobrego za dobre pieniądze !!! ( wolałbym, żeby to był komplet ( max) i żeby miał instrukcje obsługi w j. polskim ).........................Mam wymagania CO ????????? :lol2:

 

Pozdrawiam wszystkich uprzejmych !!!!! :* :*

 

Stary Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX-12 wydaje się być najodpowiedniejszy. Skoro nowy kosztuje 450-500zł to za używanego licytowałbym w okolicach 350zł. MC 15 to przeżytek, ostatnio na Allegro jest dużo podobnych nadajników, to znaczy, że ludzie pozbywają się takich sprzętów a nie kupują ich :)

Ta Sanwa też taka ni w gruchę ni w pietruchę. Nie spotkałem się z opinią, że Sanwa to czołowa marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Korzystam z aparatury MX-12 od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Jestem, podobnie jak Pan, początkujący. Z tych aukcji, podanych w pierwszym poście, wybrałbym właśnie tę aparaturę. Instrukcję w języku polskim posiadam w formie elektronicznej. Myślę, że nie będzie problemu z jej udostępnieniem. Swój sprzęt zakupiłem w sklepie Cyber-fly z tego linka MX-12 . Choć sklep graficznie nie prezentuje się oszałamiająco, to zostałem bardzo dobrze i szybko obsłużony. Te uwagi piszę gdyby chciał Pan kupować MX-12 nowy ze sklepu.

 

Pozdrawiam -Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.